Sportieve en gezellige wedstrijd van Blesruitermenners in het Wilsveen

De jaarlijkse wedstrijd van de blesruitermenners in het wilsveen is altijd goed bezet en komen velen een kijkje nemen.

De verwachtingen voor dit jaar waren echter, door allerlei omstandigheden, beduidend minder vandaar dat de traditionele 6 marathonhindernissen werden vervangen door een minimarathon, een parcours van 11 poorten waarvan  3 marathonhindernissen.

Ook de catering werd op een laag pitje gezet.

Het bleek een misrekening want het werd al snel een sportieve en gezellige wedstrijd en kwamen er toch vele “kijkers”.

Vooral de Minimarathon was spectaculair hier haalde de deelnemers alles “uit kast” om met hun pony of paard zo snel mogelijk het parcours af te leggen.

In het parcours ontbrak  de altijd spectaculaire waterhindernis  uiteraard niet met name hier werden de pony’s en paarden extra  “luidruchtig” aangespoord.

Het onderdeel dressuur werd gejureerd door de bekende jury, Clemens Ammerlaan die na het rijden van de proef de deelnemers van de nodige bemerkingen en aanwijzingen gaf.

De Minimarathon werd uiteindelijk bij de pony’s enkelspan gewonnen door Ger Kappetijn, bij de tweespan pony’s door Mike Kappetijn en bij de enkelspan paarden Kitty Smits Roeling.

De prijsuitreiking van de Minimarathon vond, op het terrein, een uurtje na de start van de laatste deelnemer plaats en was er dus volop gelegenheid nog even na te praten.

Ab

Hierbij de uitslagen van de wedstrijd!

Dressuur:

Pony Enkelspan B en L
             
               
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Purdy Van der Salm King B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 202
2 Henry Landman Joppe B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 200,5
               
3 Willie Van der Mespel Pandor B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 197
4 Aad Borst Owen L 1-po 57 Blesruiters, MV. De 196
5 Ab Spaan Pico L 1-po 57 Blesruiters, MV. De 193
6 Ger Kappetijn Prince B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 190
7 Martine van der Helm Lexi B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 189,5
8 Chris Koek Tom B 1-po 55 Blesruiters, MV. De 182
               
Paard Enkelspan B en L
             
               
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Iris Flaton Wilcko L 1-pa 57 Blesruiters, MV. De 200,5
               
2 Britta van de Akker Vemke B 1-pa 55 Blesruiters, MV. De 191
3 Kitty Smits Roeling Dirkje L 1-pa 57 Blesruiters, MV. De 189
               
Pony Tweespan B L en M
             
               
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lindsay Landman Filia, Joppe M 2-po 61 Blesruiters, MV. De 201,5
               
2 Mike Kappetijn Leen en Marley B 2-po 55 Blesruiters, MV. De 191,5
3 Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 61 Blesruiters, MV. De 186,5

Vaardigheid

Pony Enkelspan L en M
                 
            Straf Tijd in Strafp. Barage
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. punten Sec Barrage tijd2
1 Aad Borst Owen M 1-po 1e 0 73 6 28
2 Willie Van der Mespel Pandor L 1-po 2e 2,5 98    
3 Ab Spaan Pico M 1-po 2e 3 88    
  Ab Spaan Pico M 1-po 1e 3 91    
                   
4 Martine van der Helm Lexi L 1-po 2e 4 95    
5 Purdy Van der Salm King L 1-po 2e 4,5 102    
6 Ger Kappetijn Prince L 1-po 1e 6 77    
  Aad Borst Owen M 1-po 2e 9 81    
  Purdy Van der Salm King L 1-po 1e 9 88    
  Willie Van der Mespel Pandor L 1-po 1e 10 113    
7 Henry Landman Joppe L 1-po 1e 12,5 112    
  Henry Landman Joppe L 1-po 2e 14 109    
  Ger Kappetijn Prince L 1-po 2e 15 72    
  Martine van der Helm Lexi L 1-po 1e 15 111    
8 Chris Koek Tom L 1-po 1e 23 115    
  Chris Koek Tom L 1-po 2e NG      
  Danique Den Hollander Angela L 1-po 1e NG      
  Danique Den Hollander Angela L 1-po 2e NG      
                   
Paard Enkelspan L M en Z
                 
            Straf Tijd in Strafp. Barage
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. punten Sec Barrage tijd2
1 Britta van de Akker Vemke L 1-pa 1e 2,5 98    
2 Kitty Smits Roeling Dirkje Z 1-pa 1e 3 88    
                   
3 Iris Flaton Wilcko L 1-pa 2e 3 91    
  Iris Flaton Wilcko L 1-pa 1e 4,5 96    
  Britta van de Akker Vemke L 1-pa 2e 9 87    
  Kitty Smits Roeling Dirkje Z 1-pa 2e 12 82    
                   
Pony Tweespan L M en Z
                 
            Straf Tijd in Strafp. Barage
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. punten Sec Barrage tijd2
1 Lindsay Landman Filia, Joppe Z 2-po 1e 0 85 0 31
2 Mike Kappetijn Leen en Marley L 2-po 1e 0 82 3 35
                   
  Mike Kappetijn Leen en Marley L 2-po 2e 3 82    
3 Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 1e 4,5 100    
  Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 2e 6 90    
4 Manon Straathof Wick en Lois L 2-po 2e 12,5 118    
  Manon Straathof Wick en Lois L 2-po 1e 16,5 131    
  Lindsay Landman Filia, Joppe Z 2-po 2e NG      

Uitslag outdoor

Enkelspan Pony klasse L en M
             
            Tijd in Totaal
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Sec Tijd
1 Ger Kappetijn Prince L 1-po 1e 120 120
2 Ab Spaan Pico M 1-po 1e 128 128
  Ab Spaan Pico M 1-po 2e 130 130
3 Willie Van der Mespel Pandor L 1-po 2e 131 131
               
4 Aad Borst Owen M 1-po 2e 132 132
5 Purdy Van der Salm King L 1-po 1e 133 133
  Aad Borst Owen M 1-po 1e 133 133
5 Martine van der Helm Lexi L 1-po 2e 133 133
  Willie Van der Mespel Pandor L 1-po 1e 146 146
  Purdy Van der Salm King L 1-po 2e 152 152
7 Chris Koek Tom L 1-po 2e 156 156
8 Henry Landman Joppe L 1-po 1e 162 167
  Chris Koek Tom L 1-po 1e 176 181
9 Danique Den Hollander Angela L 1-po 1e 181 181
  Danique Den Hollander Angela L 1-po 2e 172 182
  Martine van der Helm Lexi L 1-po 1e Dis  
  Henry Landman Joppe L 1-po 2e NG  
  Ger Kappetijn Prince L 1-po 2e NG  
               
Enkelspan Paard klasse L M en Z
             
            Tijd in Totaal
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Sec Tijd
1 Kitty Smits Roeling Dirkje Z 1-pa 1e 123 128
  Kitty Smits Roeling Dirkje Z 1-pa 2e 130 135
               
2 Iris Flaton Wilcko L 1-pa 2e 147 147
  Iris Flaton Wilcko L 1-pa 1e 148 148
3 Britta van de Akker Vemke L 1-pa 1e 157 157
  Britta van de Akker Vemke L 1-pa 2e 159 159
               
Tweespan Pony klasse L M en Z
             
            Tijd in Totaal
Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Sec Tijd
1 Mike Kappetijn Leen en Marley L 2-po 2e 120 120
2 Lindsay Landman Filia, Joppe Z 2-po 1e 123 123
  Lindsay Landman Filia, Joppe Z 2-po 2e 123 123
               
3 Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 2e 124 124
  Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 1e 127 127
  Mike Kappetijn Leen en Marley L 2-po 1e 144 144
4 Manon Straathof Wick en Lois L 2-po 2e 173 173
  Manon Straathof Wick en Lois L 2-po 1e Dis  

 

Totale uitslag 3 outdoor wedstrijden in totaal:

Pony enkelspan: 1e Ab Spaan en 2e Aad Borst

Paard enkelspan: Kitty Smits Roeling

Pony tweespan: Mike Kappetijn

De uitslagen van de clubkampioenen komen samen met de onderlinge wedstrijd van de ruiters (op 10 oktober)

 

 

 

 

%d bloggers liken dit: