Blesruitermenners sluiten jaarprogramma af met geslaagde 3e onderlinge wedstrijd

Afgelopen zondag streden de Blesruitermenners, tijdens de 3e en tevens laatste onderlinge wedstrijd, om een zo hoog mogelijke plaats bij de uitslag. Belangrijk om eveneens zo hoog mogelijk te eindigen bij het Clubkampioenschap dat wordt bepaald uit de twee best behaalde resultaten uit de drie wedstrijden.

Er werden twee onderdelen verreden n.l. Dressuur en Vaardigheid.

De dressuur werd dit keer door de ervaren jury Clemens Ammerlaan uit Voorhout  beoordeeld. Clements staat bekend als “streng maar rechtvaardig” en  te hechten aan correcte kleding en optuiging dat betekende b.v. voor ondergetekende een opmerking op het juryprotocol over het niet dragen van handschoenen.

Gelukkig konden we weer gebruik maken van het terrein aan de Huissitterweg wat, na wat maai en opruimingswerk, goed te berijden was.

Bij de dressuur was het spannend na twee wedstrijden kon het clubkampioenschap nog “alle kanten op” en was het halen van een hoge klassering voor de “kans hebbers” dus belangrijk.

Buiten de prijswinnaars waren er veel vrolijke gezichten want een 2e of 3e plek of gewoon voor je gevoel goed gereden te hebben is toch ook uitstekend.

De Club-en outdoorkampioenen moeten nog even geduld hebben die worden pas bekend gemaakt op de evaluatieavond op 5 of 12 oktober.

Mede dank zij het mooie weer was het een prima afsluiting van het wedstrijdprogramma van de menners,  voor eind sept./ begin Okt. staat nog een Gezellige Bosrit (ergens in den Lande) op het programma  en “ruiters mogen ook mee”

Vrijwilligers allemaal bedankt.

Ab

Hierbij de uitslagen:

UITSLAG         
           
Dressuur        
Enkelspan pony klasse B/L        
  Menner Paard Kl. Cat. ptn.
1 Henry Landman Filia B 1-po 195
2 Ab Spaan Donder L 1-po 191,5
3 Danny Van den Barselaar Florus D den Haan L 1-po 189
4 Wendy van Sloten Zwartje B 1-po 188
5 Martine van der Helm Lexi B 1-po 187
6 Marjolein De Haan Zaza van Lierop L 1-po 185
7 Stephanie van Janson Scamp B 1-po 183
8 Chris Koek Tom B 1-po 180
9 Linda Overdevest Clowie B 1-po 180
10 Ab Spaan Pico L 1-po 173,5
Enkelspan paard klasse B/L        
  Menner Paard Kl. Cat. ptn.
1 Iris Flaton Wilcko B 1-pa 186
2 Nancy Vermondt Tinkie L 1-pa 176
Tweespan pony klasse B/L        
  Menner Paard Kl. Cat. ptn.
1 Lindsay Landman Filia, Joppe L 2-po 198
2 Mike Kappetijn Damke en Marley B 2-po 192
3 Ger Kappetijn Prince en Marley L 2-po 191
4 Jos Stuifzand India en Vivaldi L 2-po 172

 

UITSLAG               
Vaardigheid              
Enkelspan pony klasse L/M              
  Menner Paard Kl. Cat. Strafp. tijd in sec Strafp. barrage Tijd barrage
1 Martine van der Helm Lexi L 1-po 0 126 0 53
2 Henry Landman Filia L 1-po 0 135 3 54
3 Ab Spaan Pico M 1-po 0 119 6 50
4 Wendy van Sloten Zwartje L 1-po 3 122    
5 Ab Spaan Donder M 1-po 3 125    
6 Chris Koek Tom L 1-po 26,5 172    
Sulky pony klasse L              
  Menner Paard Kl. Cat. Strafp. tijd in sec Strafp. barrage Tijd barrage
1 Stephanie van Janson Scamp L s-po 3 115    
2 Linda Overdevest Clowie L s-po 9 143    
Enkelspan paard klasse L/M              
  Menner Paard Kl. Cat. Strafp. tijd in sec Strafp. barrage Tijd barrage
1 Manon Straathof Isabella M 1-pa 0 127 3 51
2 Renee de Bruin Hearke M 1-pa 3 124    
3 Nancy Vermondt Tinkie M 1-pa 3 125    
4 Iris Flaton Wilcko L 1-pa 7 142    
                 
Tweespan pony klasse L/M              
  Menner Paard Kl. Cat. Strafp. tijd in sec Strafp. barrage Tijd barrage
1 Ger Kappetijn Prince en Marley M 2-po 0 112 0 40
2 Lindsay Landman Filia, Joppe M 2-po 0 113 6 43
3 Mike Kappetijn Damke en Layla L 2-po 3 98    
4 Jos Stuifzand India en Vivaldi M 2-po 3 120    

Voor de volledige tijden met de 2e ronde Uitslag vaardigheid