Startlijst Dressuur ruiters 26 mei 2019

Definitieve startlijst 1e onderlinge wedstrijd 26 mei 2019

 

Te rijden proeven:

B: 3 & 4

L1: 7 & 8

Bixie AA: 1 & 2

Bixie: A: 3 & 4

 

Bixie

 

1e proef             2e proef              Naam ruiter                                  Naam pony                     Klasse

 

14.00                 14.24                    Lindy van der Krogt                      Mira                                  Bixie A

14.08                 14.32                   Lizz Jansen                                     Diesel                               Bixie A

14.16                 14.40                   Danique den Hollander                Angela                               Bixie A

 

14.48                 14.56                   Jaimi de Jong                                 Laban                               Bixie AA

 

 

10 minuten pauze –  verwijderen slalom en balken

 

 

Pony’s

 

1e proef              2e Proef              Naam Ruiter                                  Naam pony                     Klasse

 

15.15                  15.39                  Bo van Santen                                 Macho                                 B

15.23                  15.46                  Jeske van der Krogt                         Mira                                    B

15.31                  15.53                  Iris Luiten                                         Sylvester                             B

                                                        

16.00                  16.15                  Laura Kort                                       Amigo                               B

16.08                  16.22                  Dani Soonius                                  Lucca                                 B

                                                        

16.29                  16.45                  Famke Goyarts                              Sjors                                 L1

16.37                  16.52                  Femke Kort                                   Amigo                                B

 

 

15 minuten pauze

 

Paarden

 

1e proef           2e proef                Naam Ruiter                                  Naam Paard                    Klasse

 

17.15                  17.39                  Danielle Kort                                     Amigo                               B

17.23                  17.46                  Jose de Vreede                                Timber                                B

17.31                  17.53                  Lucienne Muyen                              Crossycor                           B

 

 

18.00 uur prijsuitreiking

%d bloggers liken dit: