[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Uitslagen

 

Wat een mooi weekend hebben we gehad voor de marathon van Ab!!

Het weer was prachtig, de sfeer was top en wat hadden we veel enthousiasten vrijwilligers!

img_1277img_1404img_1126img_1122img_1635img_1772

Echt een topdag, iedereen bedankt!!

Alle foto’s staan hier!

 

img_1340img_1119img_1138

Dit was de totaal uitslag:

Totale uitslag
paard/pony Totale strafpunten Klassering
Enkelspan Paard
Rene de Bruin hearke 233 1
Nancy Vermondt tinkie 234 2
Kitty Smits Roeling dirkje 239 3
Els Leidelmeyer shain 247 4
Linda Overdevest zilvano 253 5
Manon Straathof isabella 254 6
Nico den Haan gijs 257 7
Coby van Boheemen appie 261 8
Koos van Hilten froukje 262 9
Iris Flaton wilcko 273 D
Enkelspan pony
Lindsay Landman filia 189 1
Aad Borst owen 215 2
John van der Burg linette 223 3
Ab Spaan donder 229 4
Mary Koeleman zenna 235 5
Henry Landman ferlin 240 6
Willie v.d. Mespel jolien 246 7
Crista Speetjens rosa 249 8
Linda van Beek lara 261 9
Chris Koek Lola 262 10
Leonie van den Berg marit 226 D
Tweespan pony
Ger Kappetijn damke en marley 204 1
Danny v.d. Barselaar india en vivaldi 218 2
Jos Stuifzand india en vivaldi 227 3

 

 

Dan is iedereen natuurlijk ontzettend nieuwsgierig naar de uitslagen met tijden!

uitslag_marathon_site2016

We hopen dat jullie allemaal net zo genoten hebben als wij en genieten nog lang na van het weekend!

Groetjes de mencommissie

img_1363img_1525img_1566

 

 

 

Oudere uitslagen

Beste menners,

Ondanks dat we geen prijsuitreiking hebben gehouden hier toch alvast de uitslagen van de 3e onderlinge wedstrijd.

 

Hier de uitslagen:

Dressuur

Paard klasse B/L
Kitty Smits Roeling dirkje paard1 L 192 1
Nico den Haan gijs paard1 L 192 1
Iris Flaton wilcko paard1 B 190 2
Nancy Vermondt tinkie paard1 B 188 3
Coby van Boheemen appie paard1 B 188 3
Els Leidelmeyer shain paard1 L 186 4
Koos van Hilten froukje paard1 L 183 5
Linda Overdevest zilvano paard1 B 178 6
Pony klasse B/L
Marjolein den Haan zaza pony1 L 199 1
Lindsay Landman filia pony1 L 197 2
Ab Spaan donder pony1 L 197 2
Mary Koeleman zenna pony1 L 194 3
Danny v.d. Barselaar florus pony1 B 193 4
Aad Borst owen pony1 L 187 5
Willie v.d. Mespel jolien pony1 B 186 6
Linda van Beek lara pony1 B 186 6
Leonie van den Berg marit pony1 B 179 7
Henry Landman ferlin pony1 L 175 8
Klasse M/Z
Manon Straathof isabella paard1 M 189 1
Patricia van der Zwan caya pony1 M 188 2
Petra de Jong kristel pony1 Z 182 3
Tweespan klasse L/M
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 L 194 1
Ger Kappetijn damke en marley pony2 L 193 2

Vaardigheid:

Paard klasse L
Nancy Vermondt tinkie L 1
Linda Overdevest zilvano L 2
Coby van Boheemen appie L 3
Iris Flaton wilcko L 4
Nico den Haan gijs L 5
paard klasse M/Z
Els Leidelmeyer shain M 1
Manon Straathof isabella M 2
Kitty Smits Roeling dirkje Z 3
Koos van Hilten froukje M 4
Enkelspan pony klasse L/M/Z
Lindsay Landman filia L 1
Danny v.d. Barselaar florus L 2
Aad Borst owen L 3
Marjolein den Haan zaza L 4
Leonie van den Berg marit L 5
Linda van Beek lara L 6
Ab Spaan donder L 7
Willie v.d. Mespel jolien L 8
Petra de Jong kristel Z 9
Henry Landman ferlin L 10
Mary Koeleman zenna M 11
Tweewieler rubriek
Patricia van der Zwan caya M 1
Tweespan klasse L/M/Z
Ger Kappetijn damke en marley M 1
Jos Stuifzand india en vivaldi z 2

3e onderlinge uitslag

Omdat we natuurlijk ook geen protocollen hebben uitgedeeld, kan je in dit formulier je cijfers wat betreft de verschillende onderdelen zien.

De protocollen krijgen jullie bij Ab uitgedeeld. Er stond bijna commentaar op de protocollen dus zo kunnen jullie jullie toch even kijken welk onderdeel je goed of slecht hebt gereden

3e onderlinge uitslag_dressuur

De uitreiking van de 3e onderlinge wedstrijd doen we op de wedstrijd bij Ab op 11 september

De clubkampioenen houden we nog even spannend en doen we op de ALV in november.

banner_rozetten

Uitslagen 3e outdoor bij Nico

De foto’s die Marjolein heeft gemaakt staan ook online.

Klik hier om direct naar de foto’s te gaan

Voor de uitslag met volledige tijden: uitslag_3e_outdoor

Ondanks de slechte weersvoorspellingen heeft iedereen toch een ontzettend leuke dag gehad!!

Bedankt alle vrijwilligers voor alle hulp en Nico bedankt voor gebruik van het land!

Kitty Smits Roeling dirkje paard1 1
Els Leidelmeyer shain paard1 2
Nancy Vermondt tinkie paard1 3
Nico den Haan gijs paard1 4
Piet Turkenburg allure paard1 5
Miranda Kok wilcko paard1 6
Iris Flaton wilcko paard1 7
Leonie van den Berg marit pony1 1
Aad Borst lot pony1 2
Lindsay Landman filia pony1 3
Marieke Damsteeg bram pony1 4
Willie v.d. Mespel jolien pony1 5
Ab Spaan donder pony1 6
Henry Landman ferlin pony1 7
Crista Speetjens rosa pony1 8
Mary Koeleman zenna pony1 9
John van der Burg linette pony1 10
Linda van Beek lara pony1 11
Petra de Jong mabella pony1 12
Danny v.d. Barselaar zaza en florus pony2 1
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 2

Uitslagen van de 2e outdoor bij Mary

Gereden ballen diskw. bal straf totaal Klassering
seconden strafpunten
Miranda Kok 00:02:09 00:00:00 00:02:09 1
Miranda Kok 00:02:07 1 00:00:05 00:02:12
Kitty Smits Roeling 00:02:19 00:00:00 00:02:19 2
Kitty Smits Roeling 00:02:25 00:00:00 00:02:25
Nico den Haan 00:02:49 00:00:00 00:02:49 3
Linda Overdevest 00:02:55 00:00:00 00:02:55 4
Nico den Haan 00:02:55 1 00:00:05 00:03:00
Nancy Vermondt 00:03:02 00:00:00 00:03:02 5
Coby van Boheemen 00:03:02 00:00:00 00:03:02 6
Piet Turkenburg 00:03:05 00:00:00 00:03:05 7
Nancy Vermondt 00:03:01 1 00:00:05 00:03:06
Koos van Hilten 00:03:08 1 00:00:05 00:03:13 8
Piet Turkenburg 00:03:07 2 00:00:10 00:03:17
Koos van Hilten 00:03:14 1 00:00:05 00:03:19
Linda Overdevest 00:03:30 00:00:00 00:03:30
Coby van Boheemen 00:03:05 1 00:00:05 00:03:30
Emilie Klaasman 00:03:38 1 diskw. 00:00:05 00:03:43 D
Emilie Klaasman 00:03:40 2 diskw. 00:00:10 00:03:50 D
Aad Borst 00:02:09 00:00:00 00:02:09 1
Leonie van den Berg 00:02:12 00:00:00 00:02:12 2
Aad Borst 00:02:19 00:00:00 00:02:19
Lindsay Landman 00:02:26 00:00:00 00:02:26 3
Mary Koeleman 00:02:31 diskw. 00:00:00 00:02:31 D
Ab Spaan 00:02:31 00:00:00 00:02:31 4
Mary Koeleman 00:02:32 00:00:00 00:02:32 5
Sacha de Haas 00:02:33 1 00:00:05 00:02:38 6
Petra de Jong 00:02:38 00:00:00 00:02:38 7
Sacha de Haas 00:02:39 00:00:00 00:02:39
Leonie van den Berg 00:02:31 2 00:00:10 00:02:41
Ab Spaan 00:02:39 1 00:00:05 00:02:44
Lindsay Landman 00:02:45 00:00:00 00:02:45
Petra de Jong 00:02:41 1 00:00:05 00:02:46
John van der Burg 00:02:51 00:00:00 00:02:51 8
Petra de Jong 00:02:53 00:00:00 00:02:53
Willie v.d. Mespel 00:02:53 00:00:00 00:02:53 9
Henry Landman 00:02:59 1 00:00:05 00:03:04 10
Willie v.d. Mespel 00:03:06 00:00:00 00:03:06
John van der Burg 00:03:01 1 00:00:05 00:03:06
Henry Landman 00:03:02 1 00:00:05 00:03:07
Petra de Jong 00:03:30 00:00:00 00:03:30
Ger Kappetijn 00:02:09 00:00:00 00:02:09 1
Danny v.d. Barselaar 00:02:13 00:00:00 00:02:13 2
Ger Kappetijn 00:02:14 00:00:00 00:02:14
Danny v.d. Barselaar 00:02:19 00:00:00 00:02:19

Uitslagen van de 2e onderlinge wedstrijd

Als er mensen nog foto’s hebben gemaakt, mail ze dan even naar Lindsay

Dressuur

Britta Slingerland vemke paard1 L 196 1
Koos van Hilten froukje paard1 L 190 2
Linda Overdevest zilvano paard1 B 188 3
Els Leidelmeyer shain paard1 L 184 4
Nancy Vermondt tinkie paard1 B 181 5
Coby van Boheemen appie paard1 B 176 6
Kitty Smits Roeling dirkje paard1 L 174 7
Emilie Klaasman Merlin paard1 B 171 8
Miranda Kok milton paard1 M 182 b.m.
Petra de Jong kristel pony1 Z 172 1
Ab Spaan donder pony1 L 189 1
Lindsay Landman filia pony1 L 189 1
Sacha de Haas caya pony1 B 186 2
Willie v.d. Mespel jolien pony1 B 186 2
Marjolein den Haan zaza pony1 L 184 3
Henry Landman ferlin pony1 L 183 4
Petra de Jong mabella pony1 L 181 5
Danny v.d. Barselaar florus pony1 B 180 6
Mary Koeleman zenna pony1 L 178 7
Leonie van den Berg marit pony1 B 176 8
Linda van Beek lara pony1 B 174 9
Lindsay Landman ferlin en filia pony2 B 191 1
Danny v.d. Barselaar zaza en florus pony2 B 184 2
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 L 181 3

Vaardigheid

Klik hier voor de volledige uitslag met tijden : 2e onderlinge 2016 uitslag

Nancy Vermondt tinkie paard1 L 1
Linda Overdevest zilvano paard1 L 2
Coby van Boheemen appie paard1 L 3
Emilie Klaasman Merlin paard1 L 4
Britta Slingerland vemke paard1 L 5
Kitty Smits Roeling dirkje paard1 Z 1
Miranda Kok milton paard1 Z 2
Els Leidelmeyer shain paard1 M 3
Koos van Hilten froukje paard1 M 4
Lindsay Landman filia pony1 L 1
Danny v.d. Barselaar florus pony1 L 2
Ab Spaan donder pony1 L 3
Petra de Jong mabella pony1 L 4
Sacha de Haas caya pony1 L 5
Willie v.d. Mespel jolien pony1 L 6
Leonie van den Berg marit pony1 L 7
Marjolein den Haan zaza pony1 L 8
Linda van Beek lara pony1 L 9
Henry Landman ferlin pony1 L 10
Mary Koeleman zenna pony1 M 1
Petra de Jong kristel pony1 Z 2
Lindsay Landman ferlin en filia pony2 L 1
Danny v.d. Barselaar zaza en florus pony2 L 2
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 z 3

Klik hier voor de volledige uitslag met tijden : 2e onderlinge 2016 uitslag

marathon Piet 2016_uitslag

Deelnemer paard soort Totale strafpunten
Miranda Kok milton paard1 91 1
Kitty Smits Roeling dirkje paard1 100 2
Linda Overdevest zilvano paard1 109 diskw
Nancy Vermondt tinkie paard1 111 diskw
Coby van Boheemen appie paard1 123 diskw
Piet Turkenburg allure paard1 136 3
Nico den Haan gijs paard1 140
Els Leidelmeyer shain paard1 140
Manon Straathof isabella paard1 147
Aad Borst owen pony1 90 1
Lindsay Landman filia pony1 94 diskw
Ab Spaan donder pony1 107 2
John van der Burg linette pony1 111 3
Petra de Jong kristel pony1 117 4
Willie v.d. Mespel jolien pony1 124 5
Martine van der Helm lexi pony1 129 6
Chris Koek Lola pony1 131 diskw
Petra de Jong mabella pony1 136 7
Mary Koeleman zenna pony1 143 diskw
Danny v.d. Barselaar zaza en florus pony2 85 1
Ger Kappetijn prince en surprise pony2 96 2
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 109 3

Hier alvast een paar foto’s van het schermpje van het fototoestel, de rest volgt snel!

e8160514-54a2-468c-ad33-d028c43bf6ff65f563dd-7c65-47de-9137-289fdd588412

b5640697-3c53-4aff-9060-d12456207b7cb07a27b2-4cc1-42a6-b098-c6c3dd037369

09df0c59-9018-4afe-b3f8-f546b6af318fd04e6505-8a90-482a-8961-43956a97239d

72c0703e-d9c9-472d-bf0a-b9c2f698344b942ca6ee-5882-4a66-a8bb-686421e7530e

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Afgelopen zondag 29 mei hebben wij onze eerste onderlinge wedstrijd weer gereden. We hebben een aantal neiuwe menleden en die hebben ook allemaal enthousiast meegereden. De wedstrijd moest op het laatste moment verplaatst worden naar Ab Spaan, Ab bedankt!

We hebben geboft met het weer, de verwachtte onweer en code geel bleef uit. En het was prachtig weer.  We hopen natuurlijk dat iedereen genoten heeft!

DSC00663DSC00665

Dan hier de uitslagen:

Nico den Haan gijs paard1 L 216 1
Kitty Smits Roeling dirkje paard1 L 194 2
Linda Overdevest zilvano paard1 B 191 3
Els Leidelmeyer shain paard1 L 184 4
Coby van Boheemen appie paard1 B 182 5
Emilie Klaasman Merlin paard1 B 175 6
         
Miranda Kok milton paard1 M 223 1
Manon Straathof isabella paard1 M 190 2
         
Ab Spaan donder pony1 L 216 1
Linda van Beek lara pony1 B 214 2
Henry Landman ferlin pony1 L 196 3
Aad Borst owen pony1 L 190 4
John van der Burg linette pony1 L 187 5
Martine van der Helm lexi pony1 B 178 6
Petra de Jong mabella pony1 B 177 7
Willie v.d. Mespel jolien pony1 B 175 8
Leonie van den Berg marit pony1 B 169 9
         
Lindsay Landman ferlin en filia pony2 B 213 1
Jos Stuifzand india en vivaldi pony2 L 181 2

Klik hier voor de volledige uitslag 1e onderlinge_vaardigheid

Coby van Boheemen paard1 L 1
Nico den Haan paard1 L 2
Linda Overdevest paard1 L 3
Emilie Klaasman paard1 L 4
       
Miranda Kok paard1 Z 1
Manon Straathof paard1 M 2
Els Leidelmeyer paard1 M 3
Kitty Smits Roeling paard1 Z 4
       
Aad Borst pony1 L 1
Petra de Jong pony1 L 2
Ab Spaan pony1 L 3
Willie v.d. Mespel pony1 L 4
Leonie van den Berg pony1 L 5
Linda van Beek pony1 L 6
Henry Landman pony1 L 7
John van der Burg pony1 M 8
Martine van der Helm pony1 L 9
       
Lindsay Landman pony2 L 1
Jos Stuifzand pony2 z 2

DSC00666DSC00664DSC00669DSC00673DSC00709DSC00685

Voor meer informatie stuur een mailtje naar : menners.blesruiters@gmail.com

Patricia 552