Uitslagen 1e onderlinge wedstrijd menners

Beste menners,

Hierbij de uitslagen van de 1e onderlinge wedstrijd van 13 mei 2018.

We hebben deze wedstrijd voor het eerst met het programma concours gewerkt. De uitslag ziet er daarom iets anders uit. De tijden staan in secondes. Van de 2 rondes voeren we alleen de beste ronde in het systeem in en daar zie je de uitslag van.

Dressuur:

         
13-05-2018 Stompwijk 1e onderlinge        
           
Jury bij C: Cocky Steiger        
           
           
B/1sp-po-L/1sp-po-M/1sp-po, proef 56/54 (12 combinaties)      
           
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. ptn.
1 Marjolein De Haan Zaza van Lierop L 1-po 203
2 Ab Spaan Pico L 1-po 195
3 Linda van Beek Lara B 1-po 188
           
4 Danny Van den Barselaar Florus D den Haan L 1-po 188
5 Martine van der Helm Lexi B 1-po 187
6 Henry Landman Filia B 1-po 182,5
7 Aad Borst Owen L 1-po 180
8 Linda Overdevest Clowie B 1-po 179
9 Wendy van Sloten Zwartje B 1-po 177,5
10 Crista Bosman Heidi B 1-po 176
11 Dennis Bosman Heidi B 1-po 172
12 Chris Koek Tom B 1-po 166
           
B/1sp-pa-L/1sp-pa-M/1sp-pa, proef 56/54/58 (8 combinaties)      
           
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. ptn.
1 Koos van Hilten Frouckje L 1-pa 186
2 Nico den Haan Silke B 1-pa 185,5
           
3 Iris Flaton Wilcko B 1-pa 183,5
4 Manon Straathof Isabella M 1-pa 182
5 Nancy Vermondt Tinkie L 1-pa 179
6 Els Leidelmeyer Shain L 1-pa 178
7 Mary Koeleman Hielke L 1-pa 176
8 Kitty Smits Roeling Dirkje L 1-pa 175
           
B/2sp-po-L/2sp-po-M/2sp-po, proef 56/54 (4 combinaties)      
           
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. ptn.
1 Danny Van den Barselaar Florus D den Haan, Zaza van Lierop L 2-po 193
           
2 Lindsay Landman Filia, Joppe L 2-po 192
3 Ger Kappetijn Prince en Marley L 2-po 192
4 Mike Kappetijn Damke en Layla B 2-po 189

Vaardigheid:

13-05-2018 Stompwijk 1e onderlinge

 

L/1sp-po, 1e parcours (6 combinaties) 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Henry Landman Filia L 1-po 11,5 176
2 Linda van Beek Lara L 1-po 15,5 166
             
3 Wendy van Sloten Zwartje L 1-po 21,5 190
4 Chris Koek Tom L 1-po 23,5 194
5 Crista Bosman Heidi L 1-po 32 211
6 Dennis Bosman Heidi L 1-po 46,5 222
x Martine van der Helm Lexi L 1-po NG  

 

 

M/1sp-po-Z/1sp-po, 1e parcours (3 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Aad Borst Lot Z 1-po 6 150
             
2 Aad Borst Owen M 1-po 9 149
3 Ab Spaan Pico M 1-po 19 187

 

 

L/1sp-pa, 1e parcours (2 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Iris Flaton Wilcko L 1-pa 18 180
             
2 Mary Koeleman Hielke L 1-pa 37,5 227
x Nico den Haan Silke L 1-pa NG  

 

 

M/1sp-pa-Z/1sp-pa, 1e parcours (5 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Nancy Vermondt Tinkie M 1-pa 3 184
2 Manon Straathof Isabella M 1-pa 6 173
             
3 Kitty Smits Roeling Dirkje Z 1-pa 9 143
4 Els Leidelmeyer Shain M 1-pa 9 160
5 Koos van Hilten Frouckje M 1-pa 23 190

 

 

L/2sp-po-M/2sp-po, 1e parcours (3 combinaties)

 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Ger Kappetijn Prince en Marley M 2-po 3 144
             
2 Mike Kappetijn Damke en Layla L 2-po 6 129
3 Lindsay Landman Filia, Joppe M 2-po 6 150

 

 

L/sul-po, 1e parcours (1 combinatie)

 

Rang Ruiter Paard/Pony Kl. Cat. sptn1 tijd1
1 Linda Overdevest Clowie L s-po 9 180