Uitslag 2e onderlinge wedstrijd

Hallo menners,

Wat een mooi weekend hebben we weer achter de rug. Het veld lag er prachtig bij en we hadden een groot aantal deelnemers. We zijn hartelijk ontvangen bij Ab en na afloop een gezellige prijsuitreiking in de kantine gehad.

Iedereen bedankt, alle vrijwilligers, de jury en natuurlijk Ab voor het beschikbaar stellen van zijn land.

UITSLAG

Dressuur

Datum: 10-06-2018

B/1sp-po-L/1sp-po-M/1sp-po, proef 57/55 (12 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

ptn.

1

Lindsay Landman Filia

211

2

Danny Van den Barselaar Florus D den Haan

206

3

Linda Overdevest Clowie

203

       

4

Marjolein De Haan Zaza van Lierop

200

5

Leonie van den Berg Marit

199

6

Wendy van Sloten Zwartje

197

7

Ab Spaan Donder

188

8

Aad Borst Owen

187

9

Ab Spaan Pico

185

10

Henry Landman Joppe

180

11

Linda van Beek Lara

177

12

Chris Koek Tom

169

B/1sp-pa-L/1sp-pa-M/1sp-pa, proef 57/55 (8 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

ptn.

1

Mary Koeleman Hielke

213

2

Koos van Hilten Frouckje

212

       

3

Nico den Haan Silke

209

4

Kitty Smits Roeling Dirkje

199

  Els Leidelmeyer Shain

199

6

Henny Lips Markus

194

7

Iris Flaton Wilcko

187

8

Coby van Boheemen Appie

178

B/2sp-po-L/2sp-po-M/2sp-po, proef 57/55 (5 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

ptn.

1

Ger Kappetijn Prince en Marley

216

2

Lindsay Landman Filia, Joppe

213

       

3

Danny Van den Barselaar Florus D den Haan, Zaza van Lierop

193

4

Jos Stuifzand India en Vivaldi

188

5

Mike Kappetijn Damke en Layla

186

Vaardigheid

UITSLAG 10-06-2018 22:35:19

Vaardigheid

Ring 2

L/1sp-po, 1e parcours (5 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Henry Landman Filia

L

1-po

1

154

   

2

Linda van Beek Lara

L

1-po

3

150

   
                 

3

Wendy van Sloten Zwartje

L

1-po

3

158

   

4

Chris Koek Tom

L

1-po

11

168

   

5

Henry Landman Joppe

L

1-po

19

184

   

M/1sp-po-Z/1sp-po, 1e parcours (7 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

Barage

Barage

1

Aad Borst Owen

M

1-po

0

140

0

47

  Marjolein De Haan Zaza van Lierop

M

1-po

0

144

0

47

                 

3

Danny Van den Barselaar Florus D den Haan

M

1-po

3

137

   

4

Lindsay Landman Filia

M

1-po

6

130

   

5

Leonie van den Berg Marit

Z

1-po

6

132

   

6

Ab Spaan Donder

M

1-po

8

149

   

7

Ab Spaan Pico

M

1-po

13,5

154

   

L/1sp-pa, 1e parcours (5 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Iris Flaton Wilcko

L

1-pa

12

163

   

2

Coby van Boheemen Appie

L

1-pa

19

173

   
                 

3

Mary Koeleman Hielke

L

1-pa

25,5

186

   

4

Nico den Haan Silke

L

1-pa

37

215

   

5

Henny Lips Markus

L

1-pa

72

255

   

M/1sp-pa-Z/1sp-pa, 1e parcours (3 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Els Leidelmeyer Shain

M

1-pa

6

153

   
                 

2

Kitty Smits Roeling Dirkje

Z

1-pa

9

139

   

3

Koos van Hilten Frouckje

M

1-pa

28

211

   

M/sul-po-L/sul-po, 1e parcours (1 combinatie)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

sptn2

tijd2

1

Linda Overdevest Clowie

L

s-po

6,5

153

   

L/2sp-po-M/2sp-po, 1e parcours (5 combinaties)

Rang

Ruiter Paard/Pony

Kl.

Cat.

sptn1

tijd1

Barage

Barage

1

Mike Kappetijn Damke en Layla

L

2-po

0

125

0

40

2

Lindsay Landman Filia, Joppe

M

2-po

0

128

0

43

                 

3

Danny Van den Barselaar Florus D den Haan, Zaza van Lierop

M

2-po

0

144

3

42

4

Ger Kappetijn Prince en Marley

M

2-po

3

132

   

5

Jos Stuifzand India en Vivaldi

M

2-po

20

179